10 çift 08.08.2018’de mutluluğa “Evet” dedi

|

 Evlilik yıldönümlerinin hatırlanmasını kolaylaştıracak sembol tarihlerden birisi olan ve 3 tane 8 rakamının biraraya geldiği 08.08.2018’de Keşan Belediyesi Evlendirme Şefliği’nce 10 çiftin nikahları kıyıldı.

Yılın en özel tarihi olarak kabul edilen 08.08.2018 günü, mutluluğa “evet” demek isteyen 10 çift, nikahlarını Keşan Belediyesi Evlendirme Şefliği’nde kıydırdı.

Nikahları kıyan Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ve Keşan Evlendirme Şefliği, yeni evlenen çiftlere sevgi, saygı ve anlayış içinde huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir ömür dileklerini iletti.

Keşan Belediyesi’nde 08.08.2018’de Fatma Derin-Abdi Kızıldemir, Buse Nur Gülmez-Samet Savran, Sedef Kireç-Uğur Engin, Ebru Eritgü-Salih Uysal, Işıl Akıncı-Nazmi Altan, Betül Küçüközdemir-Mehmet Katrancı, Ümeysa Özveri-Mustafa Adanır, Ceylan Mutlu-Oktay Göknur Ödev, Duygu Kurt-Volkan Alkan, Burçin Cinay-Burhan Dayan nikah kıydırdı.

Yeni evlenen çiftler ile aileleri de yakın ilgilerinden dolayı Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ile Evlendirme Şefliği görevlilerine teşekkür etti.

|