5 çift 14 Şubat Sevgililer Günü’nde nikah kıydırdı

|

 Nikâh tarihlerini unutulmaz bir güne denk getirmek isteyen 5 çiftin nikahı, 14 Şubat 2018 Çarşamba günü Keşan Belediyesi Evlendirme Şefliği’nce kıyıldı.

14 Şubat’ta dünya evine girmek isteyen Yağmur Köklüünal-Özgür Er, Derya İnce-Çağatay Bülbül, Emel Gül-Murat Meriç, Sinem Gürsel-Osman Baca, Seren Çakal-Sinan Arıcan, bu özel gün için günler öncesinden randevu aldı. Evlenmek için aylardır bugünü bekleyen çiftler, bu tarihi, hayatlarının en önemli tarihi olarak evlenme cüzdanlarına yazdırdı.


Çiftlerin nikahları; Keşan Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ve Evlendirme Şefliği memurları tarafından kıyıldı.


Hayatlarını birleştirmek isteyen çiftlerin mutluluklarına Sevgililer Günü’nde Keşan Belediyesi olarak ortak olduklarını kaydeden Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, çiftlere bir ömür boyu mutluluk dilerken ailelerini de tebrik etti.

Özcan “Çiftlerimize birlikte adım atmış oldukları bu yolda sevgi ve saygının daim olduğu huzurlu bir aile yuvası diliyoruz.” dedi.

|