AK Parti'den Özcan'a Ziyaret

|

 

Keşan’a kurulacak Ağız ve Diş Hastanesi İçin Yer Tespiti Başladı…

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık ve Yönetim Kurulu üyeleri ile AK Partili Belediye Meclis Üyeleri 28 Mart 2018 Çarşamba günü Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

AK Partili Belediye Meclis Üyeleri Tarık Uysal ve Mehmet Demirci ile Yönetim Kurulu üyeleri Harun Palabıyıkoğlu ve Gürcan Kılıç’ın da katıldığı ziyaret öncesi ilk olarak konuşan Boyalık, kendilerini bu sabah Keşan Belediyesi’nde ağırlayan Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’a teşekkür ederek şunları söyledi.

“Bizler her ne kadar muhalif partiden de olsak, Keşan Belediyesi ile her zaman ortak çalışma içinde olmayı istiyoruz. Bunu da yapıyoruz. Her zaman fikir alışverişinde bulunmaya da hazırız. Her ne kadar fikir ayrılığına düşsek de zaman zaman basın önünde birbirimizi eleştirsek de mevzu Keşan olunca Keşan’ın menfaati olunca her zaman birlikte hareket etmeye hazırız. Benim Mehmet Ağabeyimle ve Keşan Belediye Başkanım ile hiçbir kişisel sorunum bulunmamaktadır olamaz da. Bugün de Keşan’a kurulacak Ağız ve Diş Hastanesi’nin yeri için sayın başkanımızla konuşmaya geldik. Başkanımızla görüşmeler sonunda bu yeri belirleyeceğiz. Bu konuda STK’lar ile de görüşeceğiz. Sonuçta Keşan’da ortak bir payda da buluşup üst akılla değil ortak akılla Ağız ve Diş Hastanesi’nin yerini en iyi şekilde belirleyip Keşan’a bu hizmeti ivedi bir şekilde kazandırmak istiyoruz. Bu konuyla ilgili olarak sayın başkanımızı ziyarete geldik. İnşallah Keşan’ımıza bu hayırlı ve güzel hizmeti kazandırırız. Keşan’a çok daha fazla hizmet gelir. Ben sayın belediye başkanımızı bizi ağırladığı için tekrar teşekkür ediyorum. “ dedi.

Boyalık’tan sonra söz alan Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan da, Boyalık ve diğer konuklara öncelikle hoşgeldiniz diyerek başladığı konuşmasında şunları söyledi.”Keşan için yapılacak olan her türlü hizmete her zaman pozitif baktık. Bugün ziyaret sebepleri de Ağız ve Diş Hastanesi projesi için bakanlıktan söz alınmış. Bu proje nereye kurulsun sorusuna beraber cevap arayacağız. Seve seve yardımcı olacağım. İmar Müdürümüzü çağırdım bölgenin haritaları ile geldi. Burada beraber çalışacağız. En güzel mekanı bulup vermeye niyetim var. Yeter ki Keşan’a bunu kazandıralım. Devletin yapacağı bir yatırım için sen ben çelişkisine girecek halimiz olmamalı. Böyle bir girişim için Keşan adına ne gerekiyorsa yapacağız. Sonuçta yarın öbürgün hepimiz bu görevlerden gideceğiz. Ama bizden sonra Keşanlıların nesilleri devam edecek. Bölgenin sağlık açısından da merkezi olması için birlikte bu konuyu halledeceğimiz kanaatindeyim. Alternatif yerlerden birini belirledikten sonra bunu da basın ile paylaşacağız.”

Özcan, Boyalık, meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri ile Keşan Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Sebahattin Eren daha sonra harita üzerinde yer tespiti konusunda çalışmalara başladılar.

|