AYŞEN GRUDA ALKIŞLARLA ÖDÜLLENDİRİLDİ

|

 Keşan Belediyesi, kültür etkinlikleri kapsamında, 22 Ekim 2017 Pazar günü İstanbul Jest Tiyatrosu’nun “40’ından Sonra” adlı oyununu Keşanlı tiyatro severlerle buluşturdu.

    dsc_3526 dsc_3472           

Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilen ve saat 20.30’ da başlayan oyunu; Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan ile birlikte çok sayıda tiyatrosever izledi.

dsc_3463 dsc_3560               

Ücretsiz sahnelenen oyunu; Alfanso Paso yazdı, Hale Kuntay çevirdi. Murat Sarı’nın yönetmenliğinde sahneye konan oyunda; Usta Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Ayşen Gruda, Mahmut Gökgöz, Ahmet Taşdemir, Özge Ünlütezcan, Onur Hanpa rol aldı.

dsc_3526 dsc_3574

Oyun sonrası sahneye gelerek başarılı performansları nedeniyle sanatçıları tebrik eden ve çiçek takdim eden Aktan, “Seyircimize de futbol derbisi akşamı salonumuzu doldurdukları için çok teşekkür ediyorum. Keşan Belediye Başkanımız Opr. Dr. Mehmet Özcan adına 55. sanat yılını kutlayan Ayşen Gruda’ya çiçeğimizi takdim ediyorum. Nice sanatlı yıllara.”

 dsc_3560 dsc_3484              

Tiyatroda bulunan seyirciler Ayşen Gruda’nın tiyatrodaki başarılı performansı ile 55. sanat yılını ayakta alkışlarla ödüllendirdi.

|