"Başka Hayat Yok" Adlı Oyun Öğrencilere Yönelik Sergileniyor

|

 Keşan Belediyesi’nin, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında ilçemizde sahneletmek üzere projelendirdiği “Başka Hayat Yok” adlı tiyatro oyunu öğrencilerle buluşmaya başladı.

10 Ocak 2018 Çarşamba günü gerçekleştirilen, madde bağımlılığına karşı hazırlanan oyun, Başkent Bölge Tiyatrosu tarafından sahnelendi. Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu’nda sahnelenen, sabah ve öğleden sonra olmak üzere 2 seans halinde sahnelenen oyunlar ilk seansını Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan, Keşan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Harun Büker ve öğrenciler izledi.

“Bağımlı Olma Bağımsız Kal” sloganıyla sahnelenen oyunun senaryosu AMATEM ve TUBİM’in desteğiyle geliştirildi.

Sibel Aydın’ın yönettiği oyunda; Beyza Alsancak, Veli Koçak, Güneş Bilir, Belkıs Akçıl, Ayhan Işık, Emel Demirhan rol alıyor.

Aynı oyun; 11 Ocak 2018 Perşembe günü yine öğrenciler için, 12 Ocak 2018 Cuma günü de Keşan Garnizonu’nda görev yapan er ve erbaşlara yönelik olarak sahneye konulacak. Oyun 12 Ocak 2018 Cuma günü akşam saat 20.00’de ise yetişkinlere yönelik sahnelenecek. Bu gösterimin ücretsiz biletleri Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden temin edilebiliyor.

|