BAŞKAN ÖZCAN’DAN ESNAF ODASI BAŞKANLARINA ZİYARET

|

 BAŞKAN ÖZCAN’DAN ESNAF ODASI BAŞKANLARINA ZİYARET

 

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, 16 Mart 2018 Cuma günü, kısa bir süre önce seçim dönemini geçiren Keşan Esnaf Odaları başkanlarını odalarında tek tek ziyaret etti.

Saat 10.30 sıralarında ilk olarak Keşan İnşaat Sanatkarları ve Elektrik Tesisatçıları Odası’na giden Başkan Özcan, burada Oda Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Gezer tarafından karşılandı. Özcan ve Gezer burada bir süre görüşmede bulundu.

Özcan, Başkan Yardımcıları Cengizhan Aktan ve Mücahit Erdoğan’ın da katıldığı ziyaretlerde daha sonra, Keşan Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası Başkanı Hasan Kocaman’ı odasında ziyaret etti. Oda yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyaret sonrasında Özcan, Keşan Madeni Eşya Sanatkarları ve Demirciler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Erkan’ı odasında ziyaret etti.

Özcan, daha sonra Keşan Berberler ve Kuaförler Odası’na geçti ve burada Oda Salih Özkan ve Yönetim Kurulu üyeleriyle görüştü.

Özcan son ziyaretini Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası’na yaptı.

Başkan Özcan burada Oda Başkanı Vekili Zeki Filiz ve Yönetim Kurulu üyeleriyle görüştü.

Keşan Belediyesi olarak esnafın her zaman yanında ve destekçisi olduklarını belirten Başkan Özcan, seçim sonrası üyelerin takdiriyle seçilen Oda Başkanları’na hayırlı olsun dileklerini iletti ve çalışmalarında başarılar diledi.

|