Başkan Özcan'dan CHP Keşan İlçe Başkanlığı'na ziyaret...

|

BAŞKAN ÖZCAN’DAN CHP KEŞAN İLÇE BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET…

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, bir süre önce gerçekleştirilen CHP Keşan İlçe Başkanlığı seçiminde, yeniden ilçe başkanlığı görevine getirilen ve mazbatalarını alan Erdoğan Gümülcineli ve ilçe yönetimini ziyaret etti.

Saat 12.30 sıralarında CHP Keşan İlçe Başkanlığı’na giden Başkan Özcan, burada Gümülcineli ile yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Ziyarette konuşan ve yeniden seçilen CHP Keşan İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik etmek için ziyarette bulunduğunu belirten Mehmet Özcan, “Erdoğan Gümülcineli ve ekibini tebrik ediyorum, hayırlı olsun. Önümüzdeki 2 yıl ciddi bir çalışma dönemimiz olacak. Kendisine ve ekibine güveniyorum. Hep birlikte zor şeyleri başaracağız.” dedi.

Ziyaret nedeniyle teşekkür eden CHP Keşan İlçe Başkanı Gümülcineli de “Yönetim Kurulumuz adına başkanımıza teşekkür ediyoruz. İyi bir kongre süreci yaşadık. CHP’ye yakışır bir ortamda, Belediyemizin Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde kongremizi yaptık. Aldığımız görevin ve sorumluluğun bilinci içindeyiz. Önümüzdeki süreç seçimler yılı olacak. Bu anlamda tüm yöneticilerimiz ve CHP camiasıyla, belediye başkanımız ve yerel yöneticilerimizle ortak anlayış içinde, yapılacak yerel ve genel seçimlerde en iyi sonucu alacağımıza inanıyorum. Başkanımıza ziyareti için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Ziyaret görüş alışverişi ile sürdü.

     

|