BAŞKAN ÖZCAN, EŞİ ŞENGÜL ÖZCAN’LA BİRLİKTE KADINLARIN GÜNÜNÜ KUTLADI

|

BAŞKAN ÖZCAN, EŞİ ŞENGÜL ÖZCAN’LA BİRLİKTE KADINLARIN GÜNÜNÜ KUTLADI

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, tekstil fabrikalarında çalışan kadınlar ile belediye personelinin Kadınlar Günü’nü kutladı.

Özcan, ilk önce CHP Keşan Kadın Kolu tarafından organize edilen ve Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen Kadınlar Günü etkinliğine katıldı. Bu törene; CHP Keşan İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli ile eşi Şengül Özcan, Belediye Başkan Yardımcıları Cengizhan Aktan ve Mücahit Erdoğan, CHP Keşan Kadın Kolu Başkanı Nasip Çakır, CHP Keşan Gençlik Kolu Başkanı Emre Şevik ve kadınlar ile duyarlılık gösteren vatandaşlar katıldı.

Başkan Özcan, bu etkinlikten sonra Eşi Şengül Özcan ve CHP Keşan Kadın Kolu Başkanı Nasip Çakır ve Kadın Kolu üyeleri ile birlikte Özdemir Tekstil, Kardem Tekstil ile Keşan Belediyesi’nde çalışan kadın personele karanfil hediye etti ve günlerini kutladı.

Şengül Özcan, Nasip Çakır ve Kadın Kolu üyeleri daha sonra Özel Keşan ve Keşan Devlet Hastanesi ile iş yerlerinde çalışan kadınların Kadınlar Günü’nü kutladı.

Kadınlar kendilerini unutmayarak, Kadınlar Günü’nü kutlayan Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan ve Eşi Şengül Özcan ile kadın kolu yöneticilerine teşekkür ettiler.

|