CHP Keşan Spor İlçe Kurulu’ndan Mehmet Özcan’a Ziyaret…

|

 Yeni oluşturulan CHP Keşan Spor İlçe Kurulu, 14 Mayıs 2018 Pazartesi günü Keşan Belediye Başkanı Opr. Mehmet Özcan’ ı ziyaret etti.

Saat 12.00’de başlayan ziyarete CHP Genel Merkez Üst Spor Yönetim Kurulu Üyesi ve CHP Keşan İlçe Spor Kurulu Üyesi Erdoğan Demir ile CHP Spor İlçe Kurulu Başkanı Şeref Aldanmaz ve kurul üyeleri Heves Bayır Yıldız, Erhan Engin, Ayşe Şen katıldılar.

Ziyarette, CHP Genel Merkezi’nce 17 Mayıs 2018 Perşembe günü Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Haftası etkinliklerinde Anıtkabir’de 81 ilden gelecek sporcu gençler için Keşan’dan da bu etkinliğe katılacak 30 gencin ulaşımı için kendilerine destek olan Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’a teşekkür ettiler.

Özcan da yeni oluşturulan CHP Keşan Spor ilçe Kurulu’nu tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi ve Keşan Belediyesi olarak Spor Kurulu’nun çalışmalarına gerekli desteği vermeye hazır olduğunu gençlerin sporla ilgilenmelerinin çok önemli olduğunu belirtti.

CHP Keşan İlçe Spor Kurulu şu kişilerden oluştu;

Başkan: Şeref Aldanmaz

Kurul Üyeleri :

Cengizhan Aktan

Erdoğan Demir

Heves Bayır Yıldız

Erhan Engin

Ayşe Şen

Ali Güler

CHP Keşan İlçe Spor Kurulu 30 Keşanlı genç sporcu ile birlikte 16 Mayıs 2018 Çarşamba günü akşamı Ankara’ya hareket edecek.

|