ENEZ KAVŞAĞI’DAN ASFALTLAMA BAŞLADI…

|

 Keşan Belediyesi tarafından ihale edilen ve Enez Kavşağı’ndan KiPA’ya kadar sürecek olan 4.5 kilometrelik asfalt kazımının başlamasından sonra asfaltlama işi de 18 Eylül 2017 Pazartesi günü başladı.

unnamed-1 dsc_0954

Enez Kavşağı’nda saat 10.00’da başlayan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, ihalenin tamamlanmasından sonra asfalt kazımına başlandığını belirterek

dsc_1030 dsc_1021

“Bugün de asfaltlama çalışmalarına başlandı. Vatandaşlarımızdan özellikle asfalt çalışmalarının olduğu bölgelerde bizlere yardımcı olmalarını istiyoruz. Gerçi anonslar yapılıyor ama araçların kaldırılması konusunda sıkıntılar yaşıyoruz. Vatandaşımızın yardımcı olması halinde çalışmalar daha hızlı bir şekilde yürütülür. Hayırlı olsun diyorum. Asfalt çalışması bittikten sonra yol çizgilerini de çizip, kafamızdaki idealimizdeki asfaltlama çalışmasını yapmış olacağız. Her şey vatandaşın gözü önünde oluşuyor. Altyapı nedeniyle 4 kez kazım gerçekleşti. Belediye olarak kazılan yerlerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yapılan ihaleyle de 4.5 kilometrelik ana arterde çalışmalar sürüyor. Bugün de ilk olarak asfalt atılmaya başlandı. İki finisher ile asfalt çalışması yapılıyor.“ dedi.

KEŞAN BELEDİYESİ ASFALT EKİBİ DE RASİM ERGENE CADDESİ’NDE ÇALIŞIYOR

 

DCIM100MEDIADJI_0063.JPG

Öte yandan Keşan Belediyesi asfalt ekibi de Rasim Ergene Caddesi’nde asfalt çalışmasına başladı.

 

DCIM100MEDIADJI_0060.JPG

 

Yetkililer, kazı çalışmalarının bittiği güzergahlarda asfaltlama çalışmalarının hızla sürdürüleceğini belirttiler.

|