“Engelliler Keşan Belediyesi’nin Kahvaltısında Coştu…

|

 Keşan Belediyesi 10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında 11 Mayıs 2018 Cuma günü engelliler ve ailelerine kahvaltı verdi.

Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde gerçekleştirilen, saat 10.00’da başlayan ve Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler  Sorumlusu Erdoğan Demir’in sunumunda yapılan kahvaltıya 500’e yakın engelli ile Keşan Kaymakamı Nuri Özder,  Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ve eşi Şengül Özcan, Belediye Meclis üyeleri; Keşan  Engelliler Derneği Başkanı  İsmail Büyükkayhan, Keşan Engellileri Koruma Derneği Başkanı Fatma Öz ve Keşan Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Emine Sönmez ile Keşan, İpsala ve Uzunköprü’deki rehabilitasyon merkezleri yetkilileri, engelli öğrencileri ve aileleri de katıldılar.

Programda konuşan Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, ilk olarak tüm Engellilerin Engelliler Haftası’nı kutlayarak, “2005 yılından bu yana Engelliler Haftası’nda gerçekleştirdiğimiz kahvaltılardan birini daha bugün gerçekleştiriyoruz. Keşan Belediyesi olarak her yıl geleneksel hale getirdiğimiz Engelliler Kahvaltısı’nda bu yıl yine birlikteyiz. Katıldığınız için hepinize teşekkür ederim. Sevgiyle kalın hiçbirinize Allah acı göstermesin. Sağlıkla kalın, iyi günler geçirin. İyi günler sizlerin olsun afiyet olsun. Umarım bundan sonraki yıllarda da bu tür etkinlikler devam eder “ dedi.

Dernek başkanları da kendilerini her zaman hatırlayan ve destek veren Özcan’a teşekkür ettiler.

Kahvaltı, müzik eşliğinde engellilerin coşku ile eğlenmesi ile sürdü.

|