Şevik: “Güzel bir Keşan için çalışmalarımız sürüyor”

|


 

dsc_6580 dsc_6488                     

Keşan Belediyesi, uzun süredir devam eden altyapı çalışmalarının ardından, doğalgaz ve diğer altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

dsc_6549 dsc_6535

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ın da zaman zaman yerinde incelemelerde bulunduğu asfaltlama çalışmaları, dün de Paşayiğit Caddesi’nde gerçekleştirildi.

dsc_6506 dsc_6474

Keşan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin dünkü çalışmalarını kontrol eden Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Salim Şevik, altyapı çalışmalarının bittiği kesimlerde asfalt ve kilit taş ile yol yapım çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirterek, “Bildiğiniz gibi, aylardır doğalgaz çalışmaları devam ediyor. Bunun yanısıra, telefon operatörlerinin de teknoloji yükseltme amacıyla yaptıkları altyapı çalışmaları var. Bu çalışmalar tamamlanmadan yapılacak yatırımlar boşa gideceği için, tamamlanmasını bekledik ve altyapının bittiği yerlerde gerek asfalt gerekse kilit taş çalışmalarını sürdürüyoruz. Gösterdikleri anlayış nedeniyle hemşehrilerimize de teşekkür ediyoruz. Altyapı sorunlarını çözmüş bir belediye olarak, güzel bir Keşan inşaa etme çalışmalarımız aralıksız olarak sürecek.” dedi.

Şevik’in çalışmaları ziyareti sırasında bulunan Yeni Mescit Mahalle Muhtarı Fikret Kantar da, asfaltlama çalışmaları nedeniyle başta Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan olmak üzere, Başkan Yardımcısı Salim Şevik ve asfalt ekibine teşekkür etti.


|