Keşan'da Tuğba Yurt Rüzgarı...

 

ÖZCAN: GÜÇ GENÇLERDE

 Keşan Belediyesi’nin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği Gençlik Konseri, 18 Mayıs 2017 Perşembe akşamı gerçekleştirildi.


dsc_2522-kopyala dsc_2403

dsc_2401-kopyala dsc_2451-kopyala

Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi Meydanı’nda gerçekleştirilen, saat 21.00 sıralarında başlayan ve Arif Güven’in sunuculuğunda yapılan etkinlikte ilk olarak sahneye Grup Dörtyol ve daha sonra da Grup 3+1 geldi.  Birbirinden güzel şarkıları ile meydanda bulunanları coşturan bu iki yerel gruba, performansları nedeniyle Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan çiçek takdim etti ve başarılarının devamını diledi.

Etkinlik, 10'uncu Yıl Marşı ve İzmir Marşı eşliğinde yapılan havai fişek gösterileriyle sürdü.

dsc_2528-kopyala dsc_2544-kopyala

Gecede, genç yetenek Niyazi Gülbay da tek şarkılık bir performans sergiledi.

dsc_2582-kopyala dsc_2603-kopyala

dsc_2649-kopyala dsc_2817-kopyala

Gecede sahneye son olarak Ünlü Türk Pop Müziği Sanatçısı Tuğba Yurt geldi. Hem kendi şarkıları hem de Sezen Aksu ve Harun Kolçak gibi ünlü pop müziği sanatçılarının şarkılarını meydanda bulunanlarla seslendiren Yurt, izleyenlerden sesi ve performansı ile tam not aldı.

1-2 dsc_2640-kopyala

Tuğba Yurt’un performans arasında sahneye gelen ve sanatçıyı tebrik ederek çiçek takdim eden Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, şunları söyledi: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yaptığımız etkinliğe hepiniz hoş geldiniz. Atatürk, Cumhuriyeti kurduktan sonra gençlere emanet etti. Çok değerli genç sanatçımız <Güç ben de artık> dedi. Evet güç siz gençlerde. Çünkü gelecek sizlersiniz. Keşan Belediyesi’nin girişinde T.C. Keşan Belediyesi yazıyor. Keşan Belediyesi’ni silin geriye T.C kalıyor. İşte biz ona ölürüz. Türkiye Cumhuriyeti’ne biz ölürüz. Bizler Türkiye ve Cumhuriyet aşığıyız. Nice 19 Mayıs’ları kutlamak dileğiyle. Güç sizlerde, gençlerde olmak dileğiyle.  Sanatçımıza Keşan’a hoş geldiniz diyorum ve başarılı performansı nedeniyle tebrik ediyorum.” dedi.

dsc_2670

Özcan sahnede ayrıca sunucu Arif Güven’e de çiçek takdim etti ve kompleksin Keşanlılar’ın olduğunu ve bu komplekste birbirinden güzel etkinliklerin devamının geleceğini ifade etti.

Konser, Tuğba Yurt’un sevenlerine gecenin ilerleyen saatlerine kadar muhteşem bir performans sergilemesi ile sürdü.

Haberle ilgili görüntüleri ilerleyen saatlerde izleyebilirsiniz.

Bu yazı toplam 729 defa okundu.