Hasan Tek’ten Ziyaretler

|

 

 Hasan Tek’ten Özder, Özcan, Bezbaş ve Kalfalar’a  Ziyaret

Hollanda’nın Rotterdam şehrinde 8 Nisan 2018 Pazar günü gerçekleştirilen ve 40 bin kişinin katıldığı 38. Rotterdam Maratonu’nda 10 kilometrede yarışan ve yarışı 7. Olarak bitiren Hasan Tek,  Keşan’a dönüşünden sonra Keşan Kaymakamı Nuri Özder ve Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Final Lisesi Sahibi Mustafa Bezbaş ve Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar’ı makamlarında ziyaret etti.

Tek ilk olarak Demir ile birlikte 10 Nisan Salı günü Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Bülent Türker’in gönderdiği Teşekkür Belgesi Demir tarafından Kalfalar’a takdim edildi.

Kalfalar, ziyaret nedeniyle Tek ve Demir’e teşekkür ederek, Hasan Tek’i kazandığı başarı nedeniyle tebrik etti ve kendisine destek veren Bülent Türker’e de teşekkür etti.

Erdoğan Demir ile birlikte Rotterdam’a giden Tek, 10 Nisan 2018 Salı günü Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar ve Erdoğan Demir ile birlikte Keşan Belediye Başkanı Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Özcan, ziyaret nedeniyle Tek, Kalfalar ve Demir’e teşekkür ederek “40 bin kişinin katıldığı 10 kilometre yarışını 7.sırada tamamlayan Hasan Tek’i tebrik ediyorum. Ayrıca Tek’e destek veren Bülent Türker’e de teşekkür ediyorum. Bu başarı çok büyük bir başarı. Kendisinden bundan böyle daha büyük başarılar bekliyoruz” dedi.

Tek, 11 Nisan 2018 Çarşamba günü de Kalfalar ve Demir ile birlikte Keşan Kaymakamı Nuri Özder’i makamında ziyaret etti.

Özder de ziyaret nedeniyle Tek, Kalfalar ve Demir’e teşekkür ederek, “Gencimizin Hollanda da kazandığı başarı çok önemli bir başarı. Hasan Tek, Keşanlı gençlerimiz için rol model olacak bir isim. Kendisini kazandığı bu başarı için tebrik ediyorum. 40 bin kişinin katıldığı bir yarışmada 7.olması ve yurtdışında katıldığı  ilk uluslararası yarışmada bu başarıyı ede etmesi çok büyük bir başarı. Ayrıca Tek’e destek veren Bülent Türker’e de teşekkür ediyorum” dedi.

Tek,  Demir ile birlikte yine 11 Nisan 2018 Çarşamba günü de Final Lisesi Sahibi Mustafa Bezbaş’ı ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Bülent Türker tarafından hazırlanan bir Teşekkür Belgesi de Demir tarafından Bezbaş’a takdim edildi.

Bezbaş da asıl teşekkür edilmesi gereken kişinin Türker olduğunu belirterek “Öğrencimiz Hasan Tek’in bu başarısı bizleri çok mutlu etti. Kendisini kutluyorum. Ayrıca kendisine sponsor olan Bülent Türker’e de teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yıllarda Hasan Tek’in bu başarılarının daha da artarak devam etmesini diliyorum” dedi.

|