Keşan Belediyesi XV. Uluslararası Açık Satranç Turnuvası 13 Ağustos'ta başlıyor

|


 

 

 Keşan Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu'nun ortaklaşa gerçekleştirecekleri Keşan Belediyesi XV. Uluslararası Açık Satranç Turnuvası 13 Ağustos 2017 Pazar günü başlıyor.

   satranc-sponsor satranc-afis-1-1                        

Keşan Belediyesi Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda yapılacak turnuvaya bu yıl; Keşan Ticaret ve Sanayi Odası, Keşan Ticaret Borsası, Hotel Prestige Şapçı, Otel Taşkın, Hotel Ürek, Özbingöl Yapı Ltd. Şti. CYM Teknik Yapı, İstek Mangal Kömürü-Odun Linyit Kömürü Ahmet İstek, Özer Kardeşler İnşaat, İlksen Mühendislik, Zümbüller Kereste-Yapı Malzemeleri, Özbay Enerji Mühendislik, Keşan Fırıncılar Derneği, Keşan Tuhafiyeci ve Manifaturacılar Odası, Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Odası, Keşan Bakkal ve Manavlar Odası sponsor olarak destek veriyor.

                            11 Ağustos 2017 itibarıyla turnuvaya 180’e yakın müracaat olduğu bildirildi. Turnuvada kayıtların 12 Ağustos 2017 saat 14.00’e kadar uzatıldığı bildirildi.

                            Turnuvaya bu yıl 10 farklı ülkeden çoğu unvanlı sporcu olmak üzere 200’e yakın sporcunun katılması bekleniyor.

                            18 Ağustos 2017’ye kadar sürecek turnuvada büyük ödül 4.000 TL, toplam ödül ise 29.000 TL olarak açıklanmıştı.

                            Turnuvaya http://kesanopen.tsf.org.tr adresinden başvuru yapılabiliyor.

                            Turnuva ile ilgili bilgi almak isteyenler Turnuva Direktörü İlker Sarıtekin’e 0 530 770 65 22 No’lu telefondan ulaşabiliyor.

|