Keşan’da Ramazan Bayramı Kutlandı…

|

 Keşan’da Ramazan Bayramı Kutlandı…

                                             15-17 Haziran 2018 tarihleri arasında kutlanan Ramazan Bayramı nedeniyle resmi bayramlaşma, 15 Haziran 2018 Cuma günü 10.00-10.30 saatleri arasında Köşk Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.


                                   Törene; Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Tugay Komutanı Piyade Albay Öztürk Mustafa Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Yenimuhacır Belediye Başkanı Recep Ordu, Beyendik Belediye Başkanı Nuran Uslu, daire amirleri, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, AK Parti 1.Sıra Adayı Fatma Aksal, CHP 4.Sıra Milletvekili Adayı Erdoğan Gümülcineli, muhtarlar ve vatandaş katıldı.
                                   Protokolün resmi bayramlaşma törenine katılanların bayramını tebrik etmesi ve ikramdan sonra Keşan Kaymakamı Nuri Özder, mikrofona gelerek bir konuşma yaptı.


                                    Özder, birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın en üst nokta olduğu bayramlardan biri olan Ramazan Bayramının kutlandığına belirterek, “Sevgi ve hoşgörünün en güzel örnekleri bayramlarda sergilenir. Halkımızın sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmesi dileğiyle tüm hepinizin Ramazan Bayramını kutluyorum.”  dedi.
                                    Resmi bayramlaşmanın ardından protokol mensupları tarafından sırasıyla; Keşan İlçe Jandarma Komutanlığı, Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü, Keşan Devlet Hastanesine ziyarette bulunuldu ve bayramlaşma yapıldı.
 

|