Keşan Belediyesi’nde İşçilerin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Başladı…

|

 Keşan Belediyesi’nde çalışan DİSK Genel İş Sendikası üyesi 110 işçiyi kapsayan Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri 08 Ocak 2018 Pazartesi günü  başladı.

DİSK Genel İş Trakya Şube Başkanı Salim Şen ile yönetim kurulu üyeleri ve sendikanın Keşan İşyeri Temsilcisi Kamil Tunca, Şube Sekreteri Kenan Akkan, Şube Sekreteri Caner Makasçı, İşyeri Temsilcileri Murat Karavil, Emre Gürel, saat 16.30 sıralarında Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret ederek, komisyon üyeleri Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Feyzi Engin, Ercan Ersoylu ve Yılmaz Başol’un da katılımıyla görüşmelere başladılar.

Keşan Belediye Başkanı Özcan, Toplu İş Sözleşmelerinin ilk görüşmesi olduğunu belirterek, “Bu ilk görüşmede arkadaşlarımız bizlere taleplerini iletecekler. Biz de kendilerine görüşlerimizi aktaracağız. Görüşmelerimizi en kısa sürede sonuçlandırarak arkadaşlarımızla uzlaşma sağlayacağız” dedi.

 

Şen de, “Keşan Belediyesi’nde çalışan arkadaşlarımızı yakından ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerine başladık. Görüşmelerin hayırlı olmasını diliyoruz. Sayın başkanımıza düşüncelerimizi ve taleplerimizi ileteceğiz. En kısa sürede uzlaşı sağlayacağımıza inanıyoruz. Keşan Belediyesi sendika olarak Toplu İş Sözleşmelerini en kısa sürede sonlandırdığımız bir belediyemizdir. Bu nedenle başkanımızın hoşgörü ve anlayışına her zaman teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

|