Keşan Belediyesi ve Edirne Tanıtım ve Turizm Derneği işbirliğinde sergi açıldı.

|

 Keşan Belediyesi ve Edirne Tanıtım ve Turizm Derneği işbirliğinde, Keşan’da, Bulgaristan-Türkiye sınır ötesi işbirliği programı kapsamında "Türkiye - Bulgaristan 30 Tarihi ve Kültürel Site Fotoğraf Sergisi" açıldı.

Avrupa Birliği Bakanlığı’nın ulusal otorite görevini yürüttüğü Interreg-IPA Bulgaristan - Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı’nın birinci teklif çağrısı kapsamında yürütülmekte olan CB005.1.22.063 sayılı ‘Sürdürülebilir Turizmin Tanıtımının Desteklenmesi-Support for Promotion of Sustainable Tourism’ isimli proje kapsamında Edirne, Kırklareli ve Bulgaristan Burgas'dan fotoğrafların yer aldığı sergi, ​31 Mayıs 2018 ​Perşembe günü açıldı.

Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu Fuaye Alanı’nda açılan sergi saat 10:​30-1​7:00 arasında vatandaşlar tarafından ziyaret edildi.

Sergide hem proje hem de fotoğraflarla ilgili Proje Koordinatörü Neslihan Çakır tarafından açılışa katılan Keşan Belediye Başkan yardımcıları; Cengizhan Aktan ve Mücahit Erdoğan ile ziyaretçilere bilgiler aktarıldı.​

|