Komik-i Şehir Sergilendi…(Videolu Haber)

|

Oyunda ayrıca ünlü tiyatro oyuncuları; Abdullah Şahin, Suna Yıldızoğlu, Ortans Kıvanç, Ceren Bayır, Aylin Altunkaya rol aldılar.

dsc_4163 dsc_4281

Oyunda Türk Orta Oyununun ünlü ismi Dümbüllü İsmail Hakkı’nın ölümünün ardından yeniden İstanbul’a gelerek bugünkü yaşam içersinde başından geçen ilginç olayları sahneye koydu.

dsc_4374 dsc_4134

Oyunun bir bölümünde iki izleyici de sahneye çıkarak oyunun bir bölümünde rol aldılar.

dsc_4524 dsc_4540

Oyunun sonunda sahneye çıkan Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan, Suna Yıldızoğlu’na bir buket çiçek hediye ederek, “Ankara’ya giden ve bu gece aramızda bulunamayan Keşan Belediye Başkanımız Mehmet Özcan ve şahsım adına Ramazan ayınızı kutluyorum. Ayrıca bizleri bu akşam yalnız bırakmayan siz sevgili hemşehrilerimize de teşekkür ediyorum. Keşan’a gelen Abdullah Şahin Tiyatrosu ve ekibine de sanat yaşamlarında başarılar diliyorum.”dedi.

Keşan Belediyesi Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde sergilenen oyunu yaklkaşık 300 tiyatro sever ile Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan da izledi.

Abdullah Şahin'e kendilerini her zaman Keşan'da ağırlayan Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ile Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür etti.

|