KURTULUŞ CADDESİ ESNAFI’NDAN BAŞKAN ÖZCAN’A ZİYARET….

|

 Yaptıkları alışveriş günleri etkinliklerindeki indirimleri ile adından söz ettiren Kurtuluş Caddesi esnafı, bu yıl da gerçekleştirecekleri Alışveriş Günleri Etkinliği için Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan'ı ziyaret ederek hem programla ilgili bilgi paylaştı hem de etkinliğin açılışına davet etti.

Saat 11.00 sıralarında Keşan Belediyesi’ne gelen Kurtuluş Caddesi esnafı, Başkan Özcan tarafından makam odasında ağırlandı.

Ziyaret nedeniyle açıklama yapan ve Kurtuluş Caddesi esnafı adına söz alan Kadir Mutaf, “Keşan Kaymakamlığı, Keşan Belediyesi, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ve Kurtuluş Caddesi esnafı olarak alışveriş günleri etkinliğinin bu yıl 6.’sını düzenleyeceğiz. Sizi de bu etkinlik kapsamında hem program konusunda görüşmek hem de bu etkinliğin açılışına davet etmek için ziyaret ediyoruz. Etkinliğimizin her yıl üstüne bir şeyler koyarak ilerletmeye çalışıyoruz. Kurtuluş Caddesi Alışveriş Günleri etkinliğinin geleneksel hale geldiğini düşünüyoruz. Hem ilçemizin kurtuluş gününün önemini yaşatmak hem de Keşan ticaretinde 1 gün de olsa farkındalık sağlamak amacıyla etkinliği düzenliyoruz. Keşan’ı biz bir ticaret merkezi olarak görüyoruz. Etkinliğimizle Keşan’ın prestijini daha da artırmak istiyoruz. Desteğiniz nedeniyle teşekkür ediyoruz. İnşallah güzel bir etkinlik gerçekleştireceğiz.” dedi.

Daha sonra konuşan Özcan da etkinliğin şimdiden esnafa ve vatandaşa hayırlı olmasını diledi ve şunları söyledi: “Biz de etkinlik akşamları Keşan Belediyesi organizasyonunda konserler düzenleyeceğiz. Keşan Belediyesi olarak elimizden gelen desteği size vermeyi sürdüreceğiz. Yeter ki esnafımıza ekonomik kazanım olsun. Bu gibi etkinliklerle kurtuluş günü coşkusunu daha da artırmak amacındayız. Etkinlikler hepimize şimdiden hayırlı olsun.”

Ziyaret, görüş alışverişinde bulunulması ile sürdü.

|