Makine Mühendisleri Odası Edirne Şubesi’nden Özcan’a Ziyaret…

|

 

Makine Mühendisleri Odası Edirne Şube Yönetimi Keşan Temsilciliği ile birlikte 10 Ağustos 2017 Perşembe günü Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

unnamed  dsc_7466

Makine Mühendisleri Odası Edirne Şube Başkanı Mehmet Efe, Başkan Vekili Erkan Doğan, Yönetim Kurulu Üyesi Tanju Şapçı, Keşan Temsilciliği Başkanı Mehmet Ali Şahin ve Keşan Belediye Meclis Üyesi Mitat Beyazoğlu, saat 16.45 sıralarında Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.

dsc_7474

Mehmet Efe , bu ziyaretin Keşan’ın doğal gaz çalışmaları ve hava kirliliğinin ne şekilde azaltılabileceği ile ilgili olduğunu ve bu konuda görüş alışverişinde bulunacaklarını ve Keşan Belediyesi ile bir protokol imzalamak istediklerini belirtti ve Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ın bu tür ilişkilere ve ortak çalışmalara her zaman olumlu bakmasından dolayı teşekkür etti.

dsc_7471

Özcan da , ziyaret nedeniyle Makine Mühendisleri Odası Şube Yönetimi ve Keşan İlçe Temsilciliği’ne teşekkür ederek, “İlçemizdeki doğalgaz çalışmaları ve hava kirliliğinin önlenmesi konusunda görüş alışverişinde bulunmak ve ortak bir protokol hazırlanması için Makine Mühendisleri Odası Edirne Şubesi ile görüşüyoruz. Kendileri bizlere üzerlerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını belirttiler.” Dedi.

dsc_7489    dsc_7481

Özcan konukarına ayrıca Keşan Belediye Meclis Toplantı Salonu’nu da gezdirdi.


Efe, yeni belediye binasının Keşan’a hayırlı uğurlu olmasını dileyerek “Sayın başkanım Keşan’a kazandırdığını bu bina için sizleri tebrik ediyorum. Trakya da örneği olmayan bir binayı kazandırmanız çok önemli. Sizleri kutluyoruz” dedi.


|