RAMAZAN ŞENLİKLERİ RASİM ERGENE PARKI’NDA SONA ERDİ

|

Keşan Belediyesi’nin Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında düzenlediği Ramazan Şenlikleri, 23 Haziran 2017 Cuma günü sona erdi.

dsc_6045 dsc_6014

Ramazan Şenlikleri’nin son günü Rasim Ergene Parkı’nda gerçekleştirildi.

Saat 22.00 sıralarında başlayan etkinlikleri; Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan ile çok sayıda vatandaş izledi.

unnamed-4 dsc_6021

Hacivat ve Karagöz, sihirbaz gösterileri, orta oyun,  jonglör performanslarının yer aldığı etkinlik sonrası sahneye gelerek gösteri yapan ekibi başarılı performansları nedeniyle tebrik eden Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan, ekibe çiçek takdim etti.

dsc_6094 dsc_6085

Aktan, “Keşan Belediyesi’nin Ramazan Ayı nedeniyle düzenlediği şenliklerimize katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Keşan Belediye Başkanımız Opr. Dr. Mehmet Özcan adına herkesin bayramını kutluyorum. Huzur içinde sağlıkla, mutlulukla güzel bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum. Güzel geceleri bizlere yaşattığı için ekibimize de çok teşekkür ederiz.” dedi.

dsc_6055 dsc_6010

Ekip de 13 akşam boyunca Keşan’da Ramazan Şenlikleri düzenlediklerini bildirdi ve destekleri nedeniyle hem Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ve ekibine hem de izleyenlere teşekkür etti.


Keşan Belediyesi şenlikleri, Ramazan Ayı’nın anlamını yitirip alışkanlığa dönüşmüş klasik rutinlerle yaşanması yerine, anlamına yaraşır biçimde unutulmaya yüz tutmuş geleneksel eğlence biçimleriyle yaşatmak adına düzenledi.


|