TÜM BEL-SEN Genel Başkanı Erdal Bozkurt’tan Keşan’a ziyaret…

|

                            TÜM BEL-SEN Genel Başkanı Erdal Bozkurt’tan Keşan’a ziyaret…

           TÜM BEL-SEN Genel Başkanı Erdal Bozkurt, Trakya gezisi kapsamında 5 Mart 2018 Pazartesi günü Keşan Belediyesi’ndeki üyeleriyle buluştu.

           TÜM BEL-SEN Edirne Şube Başkanı Hüseyin Gürsel ile TÜM BEL-SEN Keşan temsilcileri ile üyelerinin katıldığı buluşma,  saat 12.00-13.00 saatleri arasında Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirildi.

           Toplantı öncesinde basın mensuplarına ziyaretiyle ilgili bilgi veren TÜM BEL-SEN Genel Başkanı Erdal Bozkurt şunları söyledi: “Bu buluşma öncesi Keşan Belediye Başkanımız Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı ziyaret ettik. Keşan’da belediyemiz üyelerimizle toplu sözleşme anlamında güzel bir sözleşme imzaladı. Bu ülkede her şey kötü giderken güzel şeylerin de yapılabileceğinin göstergesi. Başkanımıza güzel sözleşme için teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Çünkü emeğe ve emekçiye yönelik atılan her adımda biliyoruz ki hem idareciler kazanıyor hem de bölge halkı kazanıyor.

           Erdal Bozkurt, üyelerle buluşma öncesi Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı da Edirne ve Keşan yönetimleriyle birlikte ziyaret etti.

|