ÖZCAN TRAKYAFEST'İN FİNALİNDE KONUŞTU

|

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, büyük ilgi gören Trakya Fest’i bundan sonraki yıllarda da düzenleyecekleri müjdesini verdi. Başkan Özcan, “onlarca festival yaptık ama bu kadar kalabalığı ilk kez görüyorum” dedi.

trakyafest-rekor-katilimla-sona-erdiae6a8889c8b0c4631b0bTrakya bölgesinde ilk kez gerçekleştirilen ve Erikli Sahili Keşan Belediye Plajı’nda üç gün süren “Trakya Fest” rekor katılımla sona erdi. Keşan Belediyesi’nin destek verdiği, Edirne Televizyonu’nun da medya sponsoru olduğu Trakya Fest’i değerlendiren Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, bundan sonraki yıllarda da festivale destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

17 ünlü sanatçının sahne aldığı, yaklaşık 50 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilen Trakya Fest’i değerlendiren Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, gençleri bir araya getiren Trakya festin büyük coşku içinde gerçekleştiğini, bundan sonraki yıllarda da festivale katkı vermeye devam edeceklerini söyledi.

Başkan Özcan’ın sahnede konuşması sırasında alanı dolduran kalabalık “Yaşa Mustafa Kemal Paşa” sloganları attı. Başkan Özcan son günlerde yeni devlet kuruluyor söylemlerini de eleştirerek, “yeni bir devlet kuracaklarmış. Devletimizi kuran Atatürk’tür, son Türk devletidir. Bir Allahın kulu da bunu değiştirmeye teşebbüs etmesin. Müsaade etmeyeceğiz” dedi. 

|